Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zápisník smrti
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Den přede dneškem..

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Light

Light


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 1:10 am

Události, které se staly dne 23.3 2009 ......


Ren

Posedával jsem na lavičce před školou a čekal jsem na Kim. Kim byla už druhým rokem mojí přítelkyní.
Něják jí to trvá...Vždycky je přesná jako hodinky...Ale dnes..? Zadíval jsem se do země..


_________

Z nebe se snesl černý deník a dopadl několik mětrů ode mě..... Zadíval jsem se na něj...

________

Z nebe padá další deník..Tentokrát do jiné části města...


Naposledy upravil Light dne Mon Mar 23, 2009 12:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Malej vrahoun
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 372
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 1:20 am

Amaru

Vracel jsem se domů ze školy. Táta měl dneska moc práce, takže pro mě nemohl přijet. Nakopl jsem kámen předemnou. Ten pitomec Tarashi... co si o sobě sakra myslí? Idiot... nadával jsem v duchu na jednoho spolužáka. V tom něco upoutalo mou pozornost. Sešit v černých deskách s nápisem Death note. Asi nějaká povídka... napadlo mě a bezmyšlenkovitě jsem sešit dal do tašky.


Později doma

Vytahoval jsem věci z tašky a přede mě dopadl ten sešit. Už jsem na něj zapomněl. Otevřel jsem ho. Na první stránce byl nějakej návod. Pročítal jsem si ho. V duchu sem se usmál. Docela dobrá sranda. Skoro bych tomu věřil... otevřel jsem prázdnou stranku a napsal jméno Tarashiho. Způsob smrti - sebevražda... skok z okna
Ani jsem nevěděl proč jsem to udělal...
Návrat nahoru Goto down
Light

Light


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 11:26 am

Ren

V dálce jsem zahlédl Kim... Zamával jsem na ní... Pak jsem svůj pohled znovu odvrátil k deníku.No... Tak se aspoň podívám..
Vstal jsem a došel jsem si pro deník.. Schoval jsem ho do tašky a pomalým krokem jsem se vydal za Kim.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Malej vrahoun
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 372
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 11:31 am

Amaru

Amaaaaaaruuuuu oběěěd ozvalo se ze spodního patra. Schoval jsem deník zpátky do tašky a seběhl po schodech
Kde je nii-san? optal jsem kdyz sem ho nevidel u stolu. Evidentně ještě nepřišel domů. Usmál jsem se na mamku a nechal si nandat plnej talíř


Naposledy upravil Nawaki dne Mon Mar 23, 2009 11:43 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Light

Light


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 11:39 am

Ren

Jak bylo ve škole, lásko? Zeptala se mě Kim. Skvěle... Odpověděl jsem jí.
Podíval jsem se na tašku, ve které byl schovaný ten deník. Bylo na něm vážně napsáno 'Death Note' (Zápisník smrti)?
Vzpomněl jsem si na jednu knihu, která byla o smrti a o tom, co má být po ní.. Proč se mi vybavuje zrovna tohle..?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Malej vrahoun
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 372
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 11:44 am

Amaru

Dojedl jsem jídlo. Bylo skvělý... na deník jsem už zase zapomněl. Jdu ven mamí, vrátím se do osmi neboj... řekl jsem, převlékl se ze školní uniformy a vyběhl jsem ven
Návrat nahoru Goto down
Light

Light


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 11:50 am

Ren

S Kim jsme posadili do parku. Opřel jsem se a tašku jsem položil na zem.. Pořád jsem přemýšlel nad tím deníkem... Děje se něco, Rene?
Zeptala se Kim.. Ne...Všechno je v pohodě... Řekl jsem s lehkým úsměvem na rtech.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Malej vrahoun
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 372
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 11:52 am

Amaru

Obloha se začala zatahovat. Vypadalo to na déšť. To mě ale zase tolik nezajímalo. Přeběhl jsem blok a zalezl do anime-kavárny.
Návrat nahoru Goto down
Light

Light


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 12:12 pm

Ren

Obloha se zatáhla a mraky byly čím dál víc černější. Sakra..Asi bude bouřka.. S Kim jsme vstali a dali jsme se do kroku směrem k jejímu domu.
Když jsme dorazili, polibkem jsme se rozloučili, mezitím se z nebe začaly snášet kapky.. Myslím, že je čas vrátit se domů..
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Malej vrahoun
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 372
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 12:22 pm

Amaru

Strávil jsem několik hodin hraním her, čtením mangy a jezením sladkostí. Utratil jsem pár tisíc yenů a vracel se domů. Bouřka mě chytla kousek od domu. Vběhl jsem dovnitř promoklej na kost
Amaru pojd sem... vaše škola je v televizi... někdo prý umřel... ozvala se matka sotva jsem vešel
Návrat nahoru Goto down
Light

Light


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 12:27 pm

Ren

Přiběhl jsem domu..Promočený..Blbej déšť..
Vešel jsem dovnitř. Nejdřív jsme směřoval do šatný, kde jsem se vyzul a pak jsem se vydal do svého pokoje.

O pár minut později.

Seděl jsem na posteli a koukal jsem na deník , který ležel na zemi... To je blbost!!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Malej vrahoun
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 372
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 12:33 pm

Amaru

Zul jsem boty a celej mokrej jsem vběhl do obejváku

Televize

Dnešního dne zemřel T. Taraishy syn bohatého obchodníka s Počítači. Zdá se, že šlo o sebevraždu. Během rodiného oběda se zvedl s tím, že jde na toaletu, vyšel do nejvyžšího patra a skočil dolů. Podrobnosti zatím nejsou známy. Rodičům ale není známo, že by měl osobní či jiné problémy


Amaru

Zůstal jsem stát s otevřenou pusou. To nemůže bejt náhoda... já jsem ho zabil? ...
Mamka na mě koukla. Znal si ho? zeptala se mně
Tak trochu... řekl jsem jenom. Já jsem zabil člověka... rozběhl jsem se po schodech nahoru a pořád celej promoklej jsem skočil na postel a začal brečet
Návrat nahoru Goto down
Light

Light


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 12:44 pm

Ren

I kdyby to byl jen vtip...To ne..Nemůžu.... Vzal jsem deník a schoval jsem ho do skříně..
Lehl jsem si na postel a zapl jsem televizi.
V televizi zrovna běžely zprávy - Dnešního dne zemřel T. Taraishy syn bohatého obchodníka s Počítači. Zdá se, že šlo o sebevraždu. Během rodiného oběda se zvedl s tím, že jde na toaletu, vyšel do nejvyžšího patra a skočil dolů. Podrobnosti zatím nejsou známy. Rodičům ale není známo, že by měl osobní či jiné problémy .Znovu jsem televizi vypnul.... Sebevražda... Jak to někdo může udělat..? Zeptal jsem se sám sebe.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Malej vrahoun
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 372
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 12:49 pm

Amaru

Dole bouchyl dveře, brácha asi přišel domů, nebo táta...
ale to mě nezajímalo, opravdu jsem ho zabil... zabil jsem spolužáka. Sice byl rozmazlenej a protivnej a dělal mi ze života peklo... počkat... byl rozmazlenej a protivnej... byl to parchant. Zasloužil si to!
Vztal jsem z postele. Vždyt jsem ho nezabil já, zabil se sám. Já jsem jen napsal jméno do deníku a to není žádný zločin.. S tímhle novým zjištěním jsem se najednou cejtil skvěle. O jednoho parchanta méně...
Návrat nahoru Goto down
Light

Light


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 12:52 pm

Ren

Po chvíli jsem usnul.....
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Malej vrahoun
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 372
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 1:07 pm

Amaru

Sedl jsem si k sešitu. Chvíli jsem do něj koukal. Napadl mě tucet učitelů a spolužáků kteří me štvali. Nakonec jsem ale sešit zavřel a dal ho do šuplíku mezi učení. Nedal sem si ani večeři. Umyl jsem se, navštívil toaletu, vyčistil si zuby a šel spát
Návrat nahoru Goto down
Light

Light


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 1:11 pm

Ren

Měl jsem divný pocit, jako by mě někdo pozoroval..Otevřel jsem oči...Nademnou se vznášely rudé oči....Mrkl jsem a už tam nebyly... Co to sakra bylo?!
Rozhlížel jsem se po místnosti..Nikde nic..
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Malej vrahoun
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 372
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 1:13 pm

Amaru

Spal sem skvěle. Prospal jsem celej noc..
Návrat nahoru Goto down
Light

Light


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 1:15 pm

Ren

Po chvíli jsem se znovu oddal říši snů.

Když jsem se ráno probudil, okamžitě jsem usedl k PC a zagooglil jsem, abych zjístil, co byly ty červené oči... Třeba se to stalo i někomu jinýmu...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Malej vrahoun
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 372
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 1:20 pm

Amaru

Ráni mě probudil budík
Sakra... za 10 minut začíná škola...
Bleskurychle jsem na sebe natáhl uniformu, popad tašku a seběhl domů. Popadl svačinu z lednice a vyběhl ze dveří. Sešit jsem měl v učebnici matiky...
Návrat nahoru Goto down
Light

Light


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 1:40 pm

Ren

Nic jsem nenašel..Sakra práce.. Vstal jsem ze židle a šel jsem ke skříni, kde jsem měl nachystané oblečení do školy... Měl bych si pohnout.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Malej vrahoun
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 372
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 2:00 pm

Amaru

Přiběhl jsem do školy pozdě. Vrazil jsem do třídy asi pět minut po začátku hodiny. Dneska sme měli matematiku první hodinu. Naše učitelka byla stará seschlá a vrásčitá stařena nad hrobem. Původem snad američanka. Paní Lanstromová. Ihned jak jsem vešel do třídy tak spustila: A vida vida... pan Hiiragi pozde jako vždycky. Mladý pane, podívejte se. Toto je sice soukromá škola, ale vaše nedochvilnost nebude tolerována. Učím už 50let a zatím jsem neviděla studenta tak lajdáckého jako jste vy... 0statní dostali záchvat smíchu. Zatnul jsem ruce v pěst a posadil se. Vytáhl jsem učebnici, mezi stánkami vykoukl roh černného notesu
Návrat nahoru Goto down
Light

Light


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 2:37 pm

Ren

Jen tak tak jsem vběhl do třídy před začátkem hodiny...
Zaspals nebo co? Zeptal se mě spolužák..
..Tak trochu.. Řekl jsem podrážděně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Malej vrahoun
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 372
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 2:42 pm

Amaru

Ve tříde panovala obdivuhodně dobrá nálada a to i přes to, že vceře zemřel jeden ze spolužáků. Celá hodina matiky byla děsná nuda... učitelka mě celou hodinu zkoušela. Kráva jedna... na konci hodiny jsem byl děsně naštvanej. Celou dobu jsem měl děsnou chut jí napsat do deníku, ale nakonec jsem to neudělal. Bylo by to moc nápadné, ale ono na ní dojde...
Návrat nahoru Goto down
Light

Light


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 22. 03. 09

Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. EmptyMon Mar 23, 2009 2:44 pm

Ren

Vyučování začalo. Hodina probíhala klidně až do ....
Leknutím jsem spadl ze židle ... Co to sakra?!
Zakřičel jsem přes celou třídu. Všichni na mě hleděli jak na blázna.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Den přede dneškem.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den přede dneškem..   Den přede dneškem.. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Den přede dneškem..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: RPG sekce :: Zašlá sláva-
Přejdi na: