Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zápisník smrti
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Začiatok začiatku (21.9.2009)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Nawaki
Malej vrahoun
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 372
Join date : 22. 03. 09

Začiatok začiatku (21.9.2009) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok začiatku (21.9.2009)   Začiatok začiatku (21.9.2009) - Stránka 3 EmptySat Aug 29, 2009 12:02 pm

Kyoya

Já mu šetřím na dárek 3 měsíce... chodím hrabat listí sousedům, mejt jim auta a podobně abych na něj měl peníze a on na mě zapomene a navíc nemá ani floka.... nadával jsem uraženě a odkopl plechovku která mi přišla pod nohy...
Naštvaně jsem bloudil městěm bez cíle... sem tam se zastavil, prohlédl si ve výlohách vše, co nedostanu a pak zase pokračoval
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 23. 03. 09

Začiatok začiatku (21.9.2009) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok začiatku (21.9.2009)   Začiatok začiatku (21.9.2009) - Stránka 3 EmptySat Aug 29, 2009 12:56 pm

Toshiro

Vybral som sa z parku do mesta. Prezeral som výklady a pozeral na lacnejšie ceny.
Ani pre seba nemám čo kúpiť...
Vrátil som sa teda domov. Naštastie, auto som mal. Vskutku, bola to stará rachotina. A riadne otlčená.
Krásne čierne toronado, pre mna stále najlepšie auto pod slnkom.
Z predsiene domu som zobral kľúčiky, pokochal sa autom a nastúpil. Chvíľku som len tak prezeral interiér... akoby som už s ním nejazdil tri roky.
Cítil som sa v ňom domácky. Rozhodol som sa že sa preveziem, len tak pre dobrý pocit.
Naštartoval som motor s veľkým rachotom a hlukom. Stačilo kľúčik zatočiť štyri krát. Prehodil som a vycúval z garáže cez príjazdovku na cestu.
Začiatok začiatku (21.9.2009) - Stránka 3 Xgglxl
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Malej vrahoun
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 372
Join date : 22. 03. 09

Začiatok začiatku (21.9.2009) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok začiatku (21.9.2009)   Začiatok začiatku (21.9.2009) - Stránka 3 EmptySat Aug 29, 2009 1:03 pm

Kyoya

Dorazil jsem domů ve chvíli, kdy brácha odjížděl autem...
Ta jeho stará rachotina...smradlavá
Máma byla doma, táta měl asi noční nebo co...
Venku se skoro šeřilo, ten den zase utekl nějak rychle...
Krátce jsem pohovořil s mamkou o škole, ujisitl ji, že m ukoly a vyběhl jsem do patra. Zapojil wifinu a čekal, až mi mamka donese snídaní...
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 23. 03. 09

Začiatok začiatku (21.9.2009) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok začiatku (21.9.2009)   Začiatok začiatku (21.9.2009) - Stránka 3 EmptySat Aug 29, 2009 1:14 pm

Toshiro

Vybral som sa na diaľnicu kde som to rozbehol na 140 km/h.
Prechádzal som z jedného pruhu do druhého a predbiehal kamióny ktoré sa vliekli ako nejaké plazy.
Občas som musel uhnúť aj ja - šialencom ktorí sa rútili vyše 160 s ich novou vyblýskanou károu, roku výrobu 2006 a viac.
Toronado je najlepšie aj tak. pomyslel som si a pustil rádio. Púštali tam akési američké pop sračky...
Bože. chytil som si voľnou rukou hlavu a rádio radšej vypol.
Fúúúúúúúú. predbehlo ma na vedľajšom pruhu klasické Porsche 911. Chvíľku som naňho túžobne ako mizne za obzorom.
To skončí zle, koľkatkou išiel?! pomyslel som si náhle.
Potom som počul škrípanie gúm, kvílene bŕzd. O pár sekúnd som došiel k havárke. Porsche, ležalo v priekope úplne zdemolované asi tridsať metrov od menšieho nákladného auta z ktorého zadku nezostalo nič a ležalo na boku. A ešte tam bol obrovský nákladný kamión, ktorý mal trocha narazený zadok. Už som videl čo sa stalo... klasika.
Ten na poršátku žíhal, nákladné auto jednoducho chcelo predbehnúť ten pomalý kamión pred sebou, a BUM. Na vine sú obaja. Poršátko nemá žíhať tak rýchlo a ten v tom nákladnom si má dávať pozor na žíhačov.
I tak som bez slova vystúpil z auta a išiel sa pozrieť na škodu. V diaľke som počul sirény sanitky, policajtov. Okolo trosiek sa už zbehli ľudia.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Malej vrahoun
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 372
Join date : 22. 03. 09

Začiatok začiatku (21.9.2009) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok začiatku (21.9.2009)   Začiatok začiatku (21.9.2009) - Stránka 3 EmptySat Aug 29, 2009 1:19 pm

Kyoya

Nažhavil jsem PC a začal něco hrát...
Nehrál jsem moc
Vlastně v porovnání s bráchou vůbec...
Ale sem tam přeci jen...
Rychle mě to ale omrzelo a tak jsem šel dřív spát...
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 28. 08. 09

Začiatok začiatku (21.9.2009) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok začiatku (21.9.2009)   Začiatok začiatku (21.9.2009) - Stránka 3 EmptySat Aug 29, 2009 1:30 pm

Seichi
Přišel jsem od doktora domů a ihned jsem si umyl ruce
Stejně si myslím že mám vysoký tlak....
Vešel jsem do pokoje a začal psat úlohy
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 23. 03. 09

Začiatok začiatku (21.9.2009) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok začiatku (21.9.2009)   Začiatok začiatku (21.9.2009) - Stránka 3 EmptySat Aug 29, 2009 1:32 pm

Toshiro

O chvíľu tam boli záchranári, polícia, a asi tri TV stanice.
Odkráčal som preč a nasadol do svojho auta.
Večer som sa vrátil domov. Mamke som sa pozdravil rýchlo a vyšiel hore do izby.
Počítač bol stále zapnutý. Nahodil som si google... zatiaľ.

Z tašky som vybral akýsi zápisník. Bol celý čierny, názov Death Note.
Prečítal som si akési inštrukcie, How to use it. Zasmial som sa a do google naťukal death note, a všetky tagy ktoré by sa mohli hodiť.
Mýty, legendy... blbosti.
Napriek tomu som mal nutkanie napísať tam niečo. Za pokus nič nedám.
Zobral som pero, sadol si za stôl a zamyslel sa.

****
Pred polhodinou
Z Porsche sa dymilo, bolo vlastne celé zdemolované. Ostatní ľudia sa pomaly ale isto približovali.
Odchádzal som, nechcel som tam zavadzať záchranárom. V tom som uvidel v tráve akúsi knižku alebo čo to bolo... očividne vyletel z havarovaného Porsche.
Zobral som knižku a rýchlo išiel domov.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Malej vrahoun
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 372
Join date : 22. 03. 09

Začiatok začiatku (21.9.2009) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok začiatku (21.9.2009)   Začiatok začiatku (21.9.2009) - Stránka 3 EmptySat Aug 29, 2009 1:38 pm

Kyoya

V pokoji mi ještě hrál starej CD přehrávač...
Nějaká hudba ke spaní...
Zejtra sme měli písmeku z dějáku a já na něj ani nekoukl...
Přesto všechno se mi povedlo usnout... spal jsem klidně a netušil, co se děje vedle v pokoji...
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 23. 03. 09

Začiatok začiatku (21.9.2009) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok začiatku (21.9.2009)   Začiatok začiatku (21.9.2009) - Stránka 3 EmptySat Aug 29, 2009 1:48 pm

Toshiro

Nad čím vlastne rozmýšľam? Akoby išlo naozaj o nejaký život...
Napíšem tam prvé meno ktoré ma napadne.
Hmm... posledný krát som sa zamyslel.
Daisui Shizoke... tú fiflenu, pipku zasranú aristokratickú zazobanú zo školy, ktorá tam je len vdaka peniazom.
Všetkým znepríjemnovala život. Bol by som rád ak by to bola pravda.
Napísal som tam meno. Nič sa nestalo... ale aj čo by sa malo?
Podľa inštrukcií som sa s tým vyhral.
Vyjde z domu o 5:00 ráno, o polhodinu pôjde cez cestu kde ju zrazí...
Zamyslel som sa. Auto je málo na takú svinu. Aj kamión.
... valec.
Zasmial som sa nahlas. Pekné fantázie to boli. Naozaj som ju nenávidel.
Zaklapol som denník a ľahol si spať.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Začiatok začiatku (21.9.2009) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok začiatku (21.9.2009)   Začiatok začiatku (21.9.2009) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Začiatok začiatku (21.9.2009)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Středa 24.03.2009
» čtvrtek 25.03 2009
» Piatok 26.03.2009
» Sobota 27.03.2009
» Úterý, 22.09.2009

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: RPG sekce :: Zašlá sláva-
Přejdi na: